طراحی با کیفیت و بهینه

طراحی با کیفیت و بهینه

طراحی متفاوت و به روز

طراحی متفاوت و به روز

کاربرد پذیری مناسب

کاربرد پذیری مناسب

ایده پردازی خاص و متفاوت

ایده پردازی خاص و متفاوت

نرم افزار تحت وب

به دلیل قابلیت های بسیار زیاد وب، در حال حاضر در جهان بسیاری از نرم افزارهای اداری که پیشتر در زیر ساخت های ثابت پیاده سازی میشدند، تحت وب و یا شبکه ارایه می‌گردند تا با استفاده از ویژگی های وب (شبکه) از جمله پرتابل بودن و دسترسی تنها با استفاده از یک مرورگر وب از همه جا و تحت هر شرایطی، قابلیت استفاده به ساده‌ترین حالت ممکن را به کاربران ارایه کنند و کاربران بدون نیاز به امکاناتی خاص از همه جا به نرم افزار دسترسی داشته باشند. بهترین گزینه برای طراحی و ساخت نرم افزارهای سازمانی، اداری و شرکتی شیوه تحت وب میباشد برای مثال میتوان نرم افزارهای اتوماسیون اداری، حسابداری، انبارداری، پرتال مشتریان و... را بخوبی تحت وب طراحی و ارایه داد. چترنیلی شما را به طراحی و یا انتقال نرم افزارهای اداری خود بر بستر وب دعوت میکند.


طراحی وب سایت

از مهمترین شاخصه های یک وب سایت کارآمد طراحی ظاهری زیبا و کاربر پسند با طراحی تجربه کاربری مناسب و سیستم مدیریت محتوای حرفه ای است. چترنیلی با سیستم مدیریت محتوای قدرتمند رایان که با زبان PHP و فریموورک قدرتمند CodeIgniter نوشته شده قادر به طراحی و اجرای هر طرح گرافیکی و نرم افزاری اختصاصی بر روی وب سایت است. از جمله ویژگی های منحصر به فرد این سیستم مدیریت محتوا سئوی بسیار قوی و قابلیت تغییر محتوا و قالب در هر زمان توسط چترنیلی و یا خود مشتری است و میتوان به تعداد نامحدود زبان با قالب های متفاوت پیاده سازی کرد. همچنین تمامی وب سایت های چترنیلی با آخرین دستاوردهای تجربه کاربری و آخرین ترندها و فناوری های روز طراحی و پیاده سازی میشوند که میتوان از جمله به HTML5, CSS3, SASS, SVG, BOOTSTRAP اشاره کرد که نتیجه وب سایتی است بسیار سبک، کاربر پسند و واکنش گرا که در تمامی دستگاه ها بخوبی اجرا میشود.


نرم افزار موبایل

با توجه به فراگیر شدن استفاده از نرم افزارهای موبایل لزوم استفاده از اینترنت جهت توسعه کسب و کار بر کسی پوشیده نیست، یکی از بهترین ابزارها جهت گسترش و تبلیغ کسب و کار داشتن نرم افزار اختصاصی موبایل است. در صورتیکه نرم افزار موبایل بخوبی طراحی و کدنویسی شود، سریع‌تر و تاثیر‌گذارتر کار می‌کند و این به کاربر پسند بودن و موفقیت آن نرم افزار موبایل می‌انجامد. ما می‌دانیم که هر نرم افزار موبایل هدفی مشخص دارد و هر دانلود، نصب و یا خرید باید در خدمت آن هدف خاص باشد. هرچه طراحی رابط کاربری یک اپلیکیشن موبایل بهتر انجام شده باشد، کاربر زمان کمتری را صرف یادگیری کار با آن برنامه تلفن همراه کرده و زمان بیشتری را صرف استفاده از آن می‌کند و این یعنی ما به اهداف مشتری نزدیک شده‌ایم. چترنیلی با توجه به فعالیت و کسب شما برایتان نرم افزار مناسب را طراحی و اجرا میکند. این نرم افزار می تواند برای اطلاع رسانی و آشنایی با خدمات و محصولات تان باشد و یا سفارش گیری و فروش در آن صورت بگیرد.


طراحی فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی تنها یک وب سایت نیست برای راه اندازی یک تجارت الکترونیک موفق شما نیاز به هویت بصری مناسب، استراتژی عملکرد بهینه، طراحی واسط گرافیکی درخور توجه و متناسب در کنار امکانات متفاوتی همچون ماژول های انبار داری، ماژول های حساب داری، درگاه های پرداخت امن، گالری های متنوع برای نشان دادن محصولات و مشخصات محصولات، کارت های آنلاین هدایا، کارت های آنلاین تخفیف و غیره دارید.
با داشتن یک فروشگاه اینترنتی واکنش گرا، وب سایت شما در هر وسیله ای در کمال امنیت و تجربه کاربری مناسب، با بهترین حالت نمایش داده می شود و نیازی به طراحی جداگانه نرم افزار موبایل نیست. خواه فروشگاه با فناوری های محبوبی مانند مجنتو طراحی شود و یا به درخواست شما بصورت اختصاصی با Python و یا PHP توسط چترنیلی طراحی و پیاده سازی شود. طراحی سایت فروشگاهی با بالاترین امنیت ممکن و نصب درگاه های پراخت و پشتیبانی در تمام روزهای هفته با امکان افزودن ماژول های پیشرفته تر در آینده، این امکان را به شما میدهد تا از اول کسب و کار دیجیتال خود را با تکیه به یک پشتیبان حرفه ای و همراه راه اندازی نمایید.


طراحی گرافیک وب (UX و UI)

یکی از مهمترین بخش های وب سایت که در اولین بازدید باید چشمگیر باشد گرافیک رابط کاربری (UI) و تجربه کاربری (UX) آن است. گرافیک وب، نحوه ترکیب استفاده از رنگ ها، چیدمان عناصر تصویری در وب سایت، نوع و سایز قلم ها، رنگ قلم ها، نمایش تصاویر و در کل موضوعاتی از این قبیل را شامل میشود. هرچقدر هم که از نظر فنی و کد نویسی سایت شما پرقدرت باشد، باز امتیاز نهایی سایت شما از نظر بازدید کننده با گرافیک و تجربه کاربری خوب یا بد آن تعیین می شود. چترنیلی با داشتن تیم حرفه ای تجربه کاربری و گرافیک این امکان را فراهم کرده که در کنار نرم افزار پرقدرت،‌همزمان گرافیک و رابط کاربری حرفه ای را نیز ارائه دهد. این جداسازی خدمات، امکان همکاری با شرکت های نرم افزاری و کانون های تبلیغاتی را نیز فراهم کرده تا از دانش، تجربه و قدرت تیم گرافیک چترنیلی بهره مند شوند.


عکاسی صنعتی

هر گونه عکسی که در خدمت معرفی، تبلیغ و یا فروش تولیدات یا کالائی باشد، عکاسی صنعتی- تبلیغاتی بحساب میاید اما در بسیاری از موارد عکسهایی که شرکت ها جهت استفاده در وب سایت به طراح وب سایت ارایه میدهند دارای نقص های بسیار از جمله کیفیت بد، اسکن شده، تناسب عمودی و... هستند که عملا در وب سایت قابل استفاده نمی باشند. از این رو چترنیلی تصمیم گرفت با همکاری چند تن از عکاسان حرفه ای صنعت عکاسی، خدمات عکاسی صنعتی و تبلیغاتی برای استفاده در وب سایت و همچنین ارایه فایل به مشتری جهت طراحی ادوات تبلیغاتی آینده ایشان را ارایه دهد.


سئو (بهینه سازی برای موتورهای جستجو)

سئو فرآیندی است که با استفاده از ترکیب تکنیکهای برنامه نویسی، محتوای سایت و عوامل خارجی تاثیر گذار در رنکینگ گوگل و استفاده از علم سئو باعث افزایش بازدید سایت شما خواهد شد. قطعا همه به دنبال دست یابی به گزینه های اول گوگل هستیم. مهمترین قسمت در سئو در کنار ورود محتوای مناسب این است که ما با همان سرعتی که الگوریتم های گوگل در حال تغییر هستند به روز شویم و کار سئو و بهینه سازی وب سایت را به بهترین و اصولی ترین شکل طبق آخرین متد های گوگل به انجام برسانیم. چترنیلی ضمن آنالیز وب سایت شما و مشاوره جهت ورود محتوا و نحوه بروزرسانی وب سایت، تمامی تکنیک های موجود را در جهت بهبود رتبه وب سایت شما به کار می بندد و در این راه همواره در کنارتان خواهد بود.


طراحی گرافیک تبلیغاتی و هویت بصری

لوگو برند شما نیست. هویتتان هم نیست. لوگو، هویت بصری و برندسازی هر کدام وظیفه‌ای بر عهده دارند که همگی در کنار هم تصویری از تجارت یا محصول را در ذهن شکل می‌دهند. یکی از نقش‌های اصلی برند یا تأثیر سازمانی هر شرکتی را هویت آن شرکت بازی می‌کند. هویت یا تصویر شرکت از مواد بصری متعددی مانند لوگو (نماد کل هویت و برند) اوراق اداری (سربرگ، کارت ویزیت، پاکت، غیره) ابزار بازاریابی (بروشور، تراکت، کتاب و وبسایت) ساخته می‌شود. چترنیلی با داشتن تیم قدرتمند طراحی گرافیک توان ارایه پکیج های گرافیکی تبلیغاتی و هویت بصری را با هدف یکپارچه سازی هویت برند در کنار طراحی وب به مشتریان خود ارایه مینماید.


پشتیبانی محتوایی

در کنار پشتیبانی فنی وب سایت مهم ترین اصلی که باید به آن توجه کرد به روز رسانی محتوایی وب سایت براساس معیار های سئو است. معمولا در شرکت ها کارشناسی برای مدیریت و به روز رسانی وب سایت وجود ندارد و سایت ها بعد از تحویل بعضا تا چندسال به روز نشده و به حال خود باقی می مانند. از این رو چترنیلی خدمات پشتیبانی محتوایی خود را در دو پکیج مشاوره و اجرا ارایه نموده که امکان استفاده چه برای شرکت هایی که مدیر وب سایت دارند و چه ندارند فراهم نماید. افزون بر این آموزش کارشناسان جهت اداره وب سایت نیز امکان پذیر بوده و چترنیلی از این امر استقبال مینماید.


خدمات طراحی وب سایت

 • طراحی وب سایت معرفی

  در صورتی که مایل به ایجاد وب سایتبرای معرفی کسب و کار خود هستید با طراحی وب سایت معرفی با کمترین هزینه سریعترین نتیجه ممکن را خواهید گرفت. برای مشاهده نمونه‌های طراحی وب سایت معرفی کلیک کنید.

 • طراحی وب سایت صنعتی

  صاحبان صنایع می‌توانند با ایجاد وب سایتبا ساختار و گرافیک صنعتی که معرف حرفه، پروژه ها و سابقه کسب و کار آنها باشد به معرفی خود در محیط وب بپردازند و از خدمات خاص ساخت وب سایت صنعتی بهره مند گردنند. برای مشاهده نمونه‌های طراحی وب سایت صنعتی کلیک کنید.

 • طراحی وب سایت مهندسی

  مهندسان و شرکت های مهندسی با ساخت وب سایت با هویت و کاربرد مخصوص به خود می‌توانند در فهرست بازار کسب و کار وب قرار گیرند و دسترسی کارفرمایان به خدمات خود را با طراحی وب سایت مهندسی تسهیل کنند. برای مشاهده نمونه‌های طراحی وب سایت مهندسی کلیک کنید.

 • طراحی وب سایت آژانس مسافرتی

  آژانسهای مسافرتی و برگزارکنندگان تور همواره به ساخت وب سایت برای کسب و کار خود با امکاناتی مانند رزرواسیون پرواز، تور و هتل نیازمندند و با ایجاد وب سایت منحصر به فرد میتوانند این نیاز را با بخوبی برآورده سازند. برای مشاهده نمونههای طراحی وب سایت آژانس مسافرتی کلیک کنید.

 • طراحی وب سایت شرکتی

  یکی از مهترین راه‌های بازاریابی و معرفی محصولات یک شرکت ایجاد وب سایت است که تمامی محصولات و شرح خدمات بصورت کامل در آن درج شده و در اختیار مشتریان قرار گیرد. با ساخت وب سایت شرکتی، این نیاز شرکت و برند خود را برطرف نمایید. برای مشاهده نمونه‌های طراحی وب سایت شرکتی کلیک کنید.

 • طراحی وب سایت هنری

  با گسترش استفاده از فضای مجازی برای معرفی هنرمند، نمایشگاه‌ها، اثرها و فروش آنها تنها شبکه‌های مجازی پاسخگوی نیاز هنرمندان نیستند، با ساخت وب سایت معرفی هنرمند، هنرمندان می‌توانند تمامی نیازهای خاص خود را پاسخ گویند. برای مشههده نمونه‌های طراحی وب سایت هنری کلیک کنید.

 • طراحی وب سایت فروشگاهی (فروشگاه اینترنتی)

  خرید اینترنتی امروزه یکی از عناصر سبک زندگی شهری و نیاز روزمره مردم است. هر واحد تجاری یا صنعتی می‌تواند با ساخت وب سایت فروشگاهی علاوه بر افزایش فروش و افزایش مشتریان خود، بصورت ۲۴ ساعته بروی مشتریان باز باشد. برای مشاهده نمونه‌های طراحی وب سایتفروشگاهی کلیک کنید.

 • طراحی وب سایت استارت آپ

  استارت آپ‌ها یا شرکت‌های نوپا در آغاز کار معمولا بودجه زیادی برای تبلیغات و گسترش اطلاع رسانی ندارند اما با ایجاد وب سایتاستارت‌آپی می‌توانند خدمات خود را به افراد بیشتری معرفی کنند. چتر نیلی با هدف حمایت از کار و سرمایه ایرانی، ساخت وب سایت شرکت‌های نوپا را با حاشیه سود کمتری انجام می‌دهد. برای مشاهده نمونه‌های طراحی وب سایت استارت آپ کلیک کنید.

 • طراحی وب سایت و پورتال دولتی

  ارگان‌ها و سازمان‌های دولتی همواره نیازمند ایجاد وب سایتیا پورتال با امکانات اختصاصی و یکپارچه بوده‌اند، از انجایی که چترنیلی دارای سابقه ارزشمندی در همکاری در این زمینه است ساخت وب سایت اختصاصی برای ارگان‌ها و سازمان‌های دولتی را پیشنهاد می‌کند. برای مشاهده نمونه‌های طراحی وب سایت و پورتال دولتی کلیک کنید.

 • طراحی وب سایت پالایشگاه و پتروشیمی

  مجتمع‌های پالایشگاهی و پتروشیمی ایران از لحاظ شکوفایی در سطح بسیار رضایت بخشی هستند اما بعلت نبود اطلاع رسانی کافی و عدم ایجاد وب سایت، تولیدات آنها اغلب با واسطه به مصرف کننده می‌رسد، از این رو این مجموعه‌ها با ایجاد وب سایتپالایشگاه و پتروشیمی خود می‌توانند به طلاع رسانی و فروش بیشتر بپردازند. برای مشاهده نمونه‌های طراحی وب سایت پالایشگاه و پتروشیمی کلیک کنید.

 • طراحی وب سایت استخدامی

  ایجاد آگهی استخدام از طریق وب برای کارفرمایان و جستجوی آنها برای پیمانکاران امری مطلوب و آسان است و امروزه بسیاری از استخدام‌ها از این طریق انجام می‌شود. با ایجاد وب سایت استخدامی می‌توان سهمی در بازار کار کشور داشت و در کنار آن به درآمدزایی مطلوبی رسید. چتر نیلی همواره در زمینه ساخت وب سایت استخدامی در کنار شما خواهد بود. برای مشاهده نمونه‌های وب سایت استخدامی کلیک کنید.

 • طراحی وب سایت سرگرمی

  طراحی وب سایت سرگرمی امروزه برای کسب درآمد و هم برای افزایش بازدیدکنندگان امری محبوب است. چتر نیلی با کمک در ساخت وب سایت سرگرمی مورد نظر، شما را یاری کرده و از تمامی تجارب خود در زمینه طراحی وب سایت بهره خواهد برد. برای مشاهده نمونه‌های طراحی وب سایت سرگرمی کلیک کنید.

 • طراحی وب سایت شرکت نرم افزاری

  مهمترین بخش تبلیغاتی یک شرکت نرم افزاری   ایجاد وب سایتآن شرکت است. چتر نیلی با سالها تجربه در این زمینه به شرکت‌های نرم افزاری در ساخت وب سایت شان یاری می‌رساند و تجربه خود را در اختیار آنها می‌گذارد. برای مشاهده نمونه‌های طراحی وب سایت کلیک کنید.

 • طراحی وب سایت راهنما

  با ایجاد وب سایتراهنمای گردشگری، توریستی، مشاغل و... می‌توانید فهرستی از هر آنچه که در نظر دارید تهیه نموده و به یک مرجع معتبر در آن زمینه تبدیل شوید. برای مشاهده نمونه‌های طراحی وب سایت راهنما کلیک کنید.

 • طراحی وب سایت آموزشی

  امروزه آموزش از طریق وب و با ساخت وب سایت آموزشی به یکی از اصلی‌ترین روش ها تبدیل گشته است. مجتمع‌های آموزشی می‌توانند با ایجاد وب سایتمخصوص به خود با افراد بیشتری در ارتباط بوده و سیستم آموزشی خود را گسترس دهند. برای مشاهده نمونه‌های طراحی وب سایت آموزشی کلیک کنید.

فناوری‌های مورد استفاده ما

 • طراحی و برنامه نویسی سیستم‌های اطلاعاتی با پایتون / جنگو (Python / Django)

  طراحی و برنامه نویسی سیستم‌های اطلاعاتی با پایتون / جنگو (Python / Django

 • طراحی و برنامه نویسی وب سایت با پی اچ پی (PHP)

  طراحی و برنامه نویسی وب سایت با پی اچ پی (PHP)

 • طراحی وب سایت با اچ تی ام ال ۵ (HTML5)

  طراحی وب سایت با اچ تی ام ال ۵ (HTML5)

 • طراحی وب سایت با سی اس اس ۳ (CSS3)

  طراحی وب سایت با سی اس اس ۳ (CSS3)

 • طراحی وب سایت با جاوا اسکریپت (JavaScript)

  طراحی وب سایت با جاوا اسکریپت (JavaScript)

 • طراحی وب سایت با بوت استرپ (Bootstrap)

  طراحی وب سایت با بوت استرپ (Bootstrap)