تعرفه و سفارش

سامانه سفارش

برای اطلاع از پکیج ها، برآورد هزینه سفارش و دریافت پیش فاکتور آنلاین و همچنین ارسال سفارش برای وب سایت های معرفی و یا پرتالی وارد سامانه سفارش شوید.
در صورتی که سفارشی غیر از پلن های استاندارد چتر نیلی دارید از همین صفحه اقدام نمایید.

تعرفه خدمات چترنیلی

به منظور تسهیل برآورد هزینه ی پروژه های مشتریان، چتر نیلی پلن های استانداردی را برای ارائه ی خدمات روتین طراحی وب سایت ارائه میدهد که هر کدام با توجه به نیاز مشتری قابل سفارشی سازی شدن و تغییر هستند.

در مورد باقی خدمات طراحی چتر نیلی همچون طراحی فروشگاه اینترنتی، و ب سایت های خاص منظوره، نرم افزار های تحت وب، اپلیکیشن ها، خدمات طراحیِ گرافیک ، هویت بصری و یا خدمات برنامه نویسی نهفته یا توکار مانند خدمات اینترنت اشیا، نصب سیستم عامل های نهفته یا توکار و ... شرکت چتر نیلی ساز و کار مشخصی برای برآورد هزینه ها دارد که در آن قیمت نهایی پروژه در کنار ریز خدمات (در صورت نیاز) پس از مشخص شدن ابعاد پروژه، در قالب یک پروپوزال به مشتری اعلام میشود.

اگر پروژه ای که مایل به سفارش آن هستید در پلن های استاندارد ما یافت نمیشود، کافیست فرم روبرو را پر کنید و دکمه ی سفارش را بفشارید، کارشناس مربوط به سفارش شما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت و در روند کار شما تسهیل ایجاد میکند.

ساعت کاری شرکت چتر نیلی 9 صبح تا 6 بعد از ظهر (شنبه تا چهارشنبه) و پنجشنبه ها از 9 صبح تا 12 ظهر میباشد.

سفارش پروژه

جهت تکمیل سفارش لطفا فرم زیر را پر کنید. ما در اسرع وقت با شما تماس میگیریم.