درباره چترنیلی

شروع پروژه با چترنیلی

چرا چترنیلی؟

چتر نیلی (Chatre Nili) یک شرکت نرم افزاری ثبت شده در تهران است، که با هدف ایجاد کسب و کاری دانش بنیان و تکنولوژی محور تاسیس شده است و از ابتدا با فرادید ارائه ی راهکارهای کارآمد که در راستای حل مشکلات واقعی طرح و پیاده سازی میشوند قدم برداشته و در طول فعالیت خود چند محصول دانش محور تولید و به بازار فناوری اطلاعات عرضه نموده است. چتر نیلی امید وار است تا در کنار ارتقا سطح دانش و ایجاد ارزش افزوده، سازمانی اخلاق محور، با مسئولیت و خوش فکر باقی بماند و همواره در راستای پیشرفت خود و مخاطبانش قدم بردارد.

درباره چترنیلی بدانید

گستره ی چتر نیلی از سال 1390 کار خود را آغاز کرده و تا به حال موفق به اجرای طرح ها و راهکار های خلاقانه ی متعددی برای سازمان ها و شرکت های معتبر شده است، زمینه ی تخصصی چتر نیلی طراحی نرم افزار های تحت وب، طراحی وبسایت، سیستم های عامل نهفته و برنامه نویسی تحت آنها و همینطور ارائه ی راهکارهای اجرایی و خلاقانه در زمینه های نرم افزاری گوناگون می باشد.

با سامانه سفارشات چترنیلی براحتی پروژه خود را بصورت آنلاین برآورد نمایید

برای اطلاع از پکیج ها، برآورد هزینه سفارش و دریافت پیش فاکتور آنلاین و همچنین ارسال سفارش برای وب سایت های معرفی و یا پرتالی وارد سامانه سفارش شوید. اگر مایل به استفاده از خدمات دیگر ما هستید بر روی لینک های طراحی و برنامه نویسی وب و یا سیستم های نهفته یا توکار کلیک بفرمایید. همچنین میتوانید از صفحه ی تعرفه و سفارش از راهنمایی بهتری برخوردار شوید.